Тренінг для представників переміщених університетів «УНІВЕРСИТЕТСЬКА БІБЛІОТЕКА В СИСТЕМІ НАУКОВИХ КОМУНІКАЦІЙ»

18-21 лютого 2020 року на базі Науково-педагогічної бібліотеки імені Б. І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського (м. Київ) за підтримки ВГО Українська бібліотечна асоціація, Науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського та Наукової бібліотеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов тренінг для представників переміщених університетів «УНІВЕРСИТЕТСЬКА БІБЛІОТЕКА В СИСТЕМІ НАУКОВИХ КОМУНІКАЦІЙ».

Доценти кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Ніколенко Ксенія та Зінченко Вікторія взяли безпосередню участь у тренінгу.

18 лютого 2020 р. учасників тренінгу привітали:

Бруй Оксана, директор Науково-технічної бібліотеки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Президент ВГО Українська бібліотечна асоціація;

Сербін Олегдиректор Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член Президії ВГО Українська бібліотечна асоціація, голова Секції університетських бібліотек;

Сошинська Ярославадоцент Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», виконавча директорка ВГО Українська бібліотечна асоціація;

Кулик Євгеніякерівник Центру підтримки освіти та досліджень Науково-технічної бібліотеки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

Назаровець Марина, головна бібліотекарка Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Бруй Оксана прочитала лекції на теми «Тренди в освіті й науці» й «Відкритий доступ та відкрита наука».

Сошинська Ярослава також прочитала лекцію на тему «Наукова комунікація. Бібліотека в освітньому та науковому процесах університету» та провела семінар «Бібліотека і культура академічної доброчесності».

19 лютого 2020 р.

З тренером Кулик Євгенією ми обговорили такі важливі теми як «Життєвий цикл дослідження. Організація системи інформаційної підтримки освіти та досліджень» й «Інформаційні ресурси для навчання та досліджень».

20 лютого 2020 р.

Бруй Оксана та учасники тренінгу розглянули вкрай важливу тему для університетів і науково-педагогічних працівників «Розвиток інституційного репозитарію».

З Кулик Євгенією була опрацьована не менш важлива тема для університетів «Підтримка наукового видавництва університету».

21 лютого 2020 р.

Із Назаровець Мариною пройшла плідна робота на теми «Публікаційна активність та відповідальність дослідника» і «Наукометрія та бібліометрія».

Дякуємо вищевказаним науковцям за цікавий та корисний для бібліотекарів і науково-педагогічних працівників тренінг.

0 replies