Переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Українська мова за професійним спрямуванням»

Згідно із наказом № 10 від 10 січня 2020 року в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти передбачено проведення у лютому 2020 року (до 22.02.2020 р.) І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін та спеціальностей у відповідності до вимог Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом МОНМС України від 13.12.2012 року № 1410.

14 лютого 2020 року кафедра іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін провела І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Українська мова за професійним спрямуванням».

Наші переможці:

Безпалько Катерина (гр. МН-19) – І місце

Коржук Павло (гр. МН-19) – ІІ місце

Тарасова Анастасія (гр. МК-19) – ІІІ місце

Щиро вітаємо наших переможців та бажаємо натхнення і творчих успіхів!

0 replies