Кафедра міжнародної економіки та туризму Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського 28 листопада 2018 року влаштувала справжнє свято для учнів криворізьких шкіл і студентів різних спеціальностей університету. Безліч активностей, в яких брали участь студенти спеціальності «Туризм» (групи ТУР-16, ТУР-15) дозволили присутнім по-новому поглянути на можливості спеціальності «Туризм» в сучасному світі, побачити цікаві туристичні об’єкти різних країн, взяти участь у вікторині й відчути творчий настрій студентів.

Атмосфера була наповнена креативом, бажанням передати свої враження й творчі знахідки під час підготовки виступів. Особливо цікавим моментом заходу був конкурс студентських Startup екскурсій, який був уміло й професійно підготовлений, поєднав виконання завдань навчального курсу й творчий креативний підхід студентів до презентації екскурсії. Цей творчий продукт у вигляді екскурсій в різні країни (Швейцарію, США, Ісландію, Корею, Іспанію, Ізраїль) був презентований студентами групи ТУР-16 і викликав позитивні емоції й зацікавленість присутніх. Студентам, разом з їх керівником кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри міжнародної економіки та туризму Г.А. Богатирьовою, вдалося донести особливість туристичних об’єктів цих країн, продемонструвати професійні уміння екскурсовода, а саме уміння органічно поєднувати слово і образ, культуру мовлення, точний і вдалий вибір об’єктів для показу. Презентаційна форма подачі екскурсійного матеріалу викликала великий інтерес студентів, дозволила їм творчо підійти до виконання завдань, вміло передати свою зацікавленість аудиторії.

Підготовлена й проведена студентами ТУР-15 вікторина «Ерудиція гіда» активізувала аудиторію, зацікавила різноманітністю й нестандартним підходом до вибору завдань.

Цікавим був виступ магістра спеціальності «Туризм» Марії Головань, яка розкрила цінність туристичних дестинацій нашого міста, перспективи розвитку промислового туризму. Мультимедійна презентація «Кривий Ріг – очима туриста» продемонструвала нові перспективи розвитку індустріального міста, його можливостей індустріального екотуризму, розкрила широкі перспективи майбутнього працевлаштування спеціалістів спеціальності.

Плідно працювало журі конкурсів у складі голови – директора навчально-наукового інституту економіки та підприємництва О.В. Неєізвєстної, кандидата економічних наук, доцента кафедри міжнародної економіки та туризму О.А. Ніколайчук, кандидата історичних наук, доцента кафедри міжнародної економіки та туризму О.М. Романухи.

Висловлюємо вдячність всім присутнім, учасникам, гостям заходу і сподіваємося, що інформація, яку вони отримали й емоції, які пережили, враження від почутого й побаченого дозволять вірно зробити вибір майбутньої професії)!