28 листопада 2018 року відзначався Всесвітній день інформації (World Information Day), який щорічно проводиться від 1994 року за ініціативою Міжнародної академії інформатизації (МАІ), що має генеральний консультативний статус в Економічній та Соціальній радах ООН та Світового інформаціологічного парламенту (ВІП). Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського також приєднався до святкування. Кафедра вищої математики та інформаційних систем провела урочистий захід на тему «Інформаційні технології у твоїй майбутній професії».

Головною метою цього заходу було підвищення рівня знань студентів з питань інформатизації у професійному аспекті. Під час проведення заходу атмосфера панувала робоча та сповнена бажанням передати свої знання й здобуту інформацію під час виступів. Студенти першого курсу виступили з доповідями та ознайомили всіх присутніх з перспективними і актуальними інформаційними технологіями, які застосовуються в різних галузях: навчанні, підприємництві, менеджменті, бухгалтерській справі, плануванні бізнесу, фінансах, туризмі тощо. Доповіді проводилися жваво та доповнювалися презентаціями. Всі присутні мали можливість проголосувати за найкращу доповідь, використовуючи сучасні інформаційні технології.

Новинкою заходу стало читання QR кодів, за допомогою програми на смартфоні, з цитатами різних мислителів, філософів, науковців стосовно інформації в житті суспільства, а також з передбаченням на майбутнє. Доповідачі дійшли висновку, що в інформаційному суспільстві ІТ є не лише інструментом, який допомагає ефективно розв’язувати поточні задачі в різних галузях, а й невід’ємною частиною життя суспільства в цілому.

По завершенні заходу викладачі кафедри вищої математики та інформаційних систем мали змогу переглянути результати голосування на сайті та нагородити студентів грамотами. Номінації були як за зайняті місця, участь у заході, так і за креативність, інформативність. Кафедра вищої математики та інформаційних систем висловлює вдячність всім присутнім, учасникам, гостям заходу і сподівається, що отримана інформація, послугує ґрунтом для використання інформаційних технології у будь-якій професії.