27 листопада 2018 року викладачем кафедри підприємництва і торгівлі, кандидатом економічних наук Олександрою Вікторівною Роженко було проведене відкрите лекційне заняття у академічній групі ЕП-15 з дисципліни «Формування бізнес-моделі підприємства» на тему «Компетентнісна («3D») бізнес-модель підприємства».

Завданням відкритої лекції були, передусім, завдання звичайної академічної лекції. Вони першорядні і полягають у структурному, систематичному і системному викладі навчального матеріалу, присвяченого певній темі або її частини. Крім того, специфічними завданнями відкритої лекції були: публічна демонстрація власного досвіду викладача, визначення ефективності лекційної майстерності, передавання власного досвіду колегам.

На відкритій лекції була присутня директор ННІЕП, доцент кафедри фінансів і банківської справи, кандидат економічних наук, доцент О.В. Нєізвєстна.