Студфієста 2019

21 листопада 2019 року в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського пройшов щорічний осінній студентський фестиваль «Студентська осінь», який цьогоріч мав назву «СТУДФІЄСТА».

Захід став одним із найулюбленіших і масштабних університетських заходів. Щоб поборотися за звання самого творчого інституту, студенти готувалися дуже плідно.

В актовій залі зібралися численні глядачі та шанувальники фестивалю. Всі з нетерпінням чекали початку. Адже фестиваль «Студентська осінь» по праву можна назвати святом молодості, енергії, щирості й драйву, де будь-який студент може реалізувати свої найсміливіші творчі ідеї.

Тут задіяні два інститути цілими командами. Змагальний дух відходить на другий план. Найважливіше ‒ це тривала спільна підготовка, творче єднання, і, нарешті, довгоочікувані зіркові хвилин виступу. Цей процес дарує яскраві та незабутні позитивні емоції! Для студентів це найголовніша мотивація!

Наприкінці заходу Нєізвєстна Олена Володимирівна ‒ директор навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування та Коренець Юрій Миколайович – директор навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу та туризму вручили почесні грамоти за високі показники у навчанні, за активну громадську діяльність та за активну участь в житті університету.

Так тримати!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

268 разів прочитано