Університет знає

Студенти Університету Туган-Барановського долучилися до серії тренінгів

Наприкінці грудня розпочалася серія тренінгів “Демократія та побудова миру. Можливості для України”. До онлайн-зустрічей долучилася студентка Університету Туган-Барановського Білаковська Аріна, група МЕВ-20. 

Читайте також: Участь Університету Туган-Барановського у платформі “Діалог про мир та безпечну реінтеграцію”

Трохи про спікерів. Юлія Сербіна – експерт з людської безпеки, миротворчості та управління конфліктами розповідала про можливості для молоді впровадження своїх ідей щодо демократії, гендерної рівності та вирішення конфліктів на міжнародному рівні. 

Уляна Мовчан – кандидат політичних наук, викладач, експерт Європейської експертної організації та Обсерваторії демократії. Сьогодні вона розповідала про методи розв’язування міжнародних конфліктів, про компроміс між країнами та мирне закінчення війни. 

Марія Колоколова – кандидат соціологічних наук, соціолог, тренер з громадської освіти висвітлила головні методі вирішення соціальних конфліктів, розповіла що таке “медіація” та охарактеризувала  позитивні функції конфлікту ( за Л.Козером). 

У заключному третьому тренінгу “Демократія та побудова миру. Можливості для України” була присутня Марія Байда, керівниця офісу проєкту “Інтегрований розвиток міст України II”. Марія розповіла як створювати  та реалізовувати громадські проєкти. 

Бажаємо нашим студентам невичерпного інтересу до важливих, знакових подій у нашій країні та житті в цілому! Так тримати! 

441 разів прочитано