Студентська науково-практична конференція «Європейські мови-2019: інновації і розвиток» (м. Дніпро)

Сьогодні, 29 листопада 2019 рок,у в НТУ «Дніпровська політехніка» (м. Дніпро) пройшла студентська науково-практична конференція «Європейські мови-2019: інновації і розвиток».

У конференції взяли участь і студенти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Герасименко Дар’я (гр. ЕК-18) виступила із доповіддю «ANALYSIS OF COMPLEX APPLICATION OF TRANSLATION TRANSFORMATIONS IN THE UKRAINIAN LANGUAGE TRANSITION PROCESS OF STEFAN ZWEIG’S NOVEL «LETTER FROM AN UNKNOWN WOMAN» (німецька мова); секція «Філологічні дослідження»Науковий керівник – к.п.н., доцент кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Удовіченко Г. М.

Міценко Віталій (гр. МЕВ-19) виступив із доповіддю «WAYS TO ENRICH THE VOCABULARY OF THE ENGLISH LANGUAGE AT THE EXPENSE OF NEOLOGISMS» (англійська мова); секція «Філологічні дослідження»Науковий керівник – к.п.н., доцент кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Удовіченко Г. М.

Одним із членів журі студентської науково-практичної конференції «Європейські мови-2019: інновації і розвиток» була завідувач кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін, к.п.н., доцент Остапенко С. А.

Наші студенти отримали дипломи як найкращі молоді дослідники в галузі філологічних досліджень.

Вітаємо наших молодих науковців!

0 replies