ДонНУЕТ вітає

Студентка Університету Туган-Барановського спеціальності 242 «Туризм» взяла першість у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

ВІТАЄМО !!!

24 березня 2021 р. на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 242 «Туризм».

До оргкомітету Конкурсу надійшло 100 наукових робіт з навчальних закладів різних регіонів України. Студентка Університету Туган-Барановського спеціальності 242 «Туризм» Коваленко Дар’я, під керівництвом к.пед.наук, доцента кафедри туризму та країнознавства Богатирьової Галини Андріївни виборола найвищу нагороду – диплом 1-го ступеню! Дар’я презентувала доповідь за своєю науковою конкурсною роботою на тему: «Інноваційні форми музейної комунікації: стан та перспективи».

У роботі досліджувалася проблема впровадження інноваційних форм музейної комунікації в межах музейного простору; способи візуалізації культурно-значущої інформації. Розглядалися так форми комунікації як театралізовані екскурсії, «хепенінги», «віртуальний музей», віртуальна екскурсія, 3D-технології, інтерактивні проекції, 3D-зображення, 3D-сканування, мультимедійні технології, використання аудіогідів та аудіотурів тощо.

Автор наукової роботи доводить, що впровадження інноваційних форм комунікації музеї створюють можливості для відвідувачів щодо створення такого комунікативного простору, в якому людина шукатиме і знайде відповіді на численні запитання минулого і теперішнього часу.