Студент ДонНУЕТ посів перше місце на конкурсі АМКР

АрселорМіттал в черговий раз проводить неформальну конференцію в форматі Печа-Куча. Цього разу темою заходу стало навчання довжиною в життя « Lifelonglearning». «Печа-куча» – це динамічний формат презентацій, в якому виступ спікера складається із 20 слайдів тривалістю по 20 секунд кожен.

В цьому році в заході взяв участь студент 2 курсу спеціальності «Менеджмент» Бадіца Антон. Ідейним натхненником для Антона у підготовці до змагання став студент 1 курсу магістратури Єременко Кирил, який має успішний досвід участі в Печа-Кучі. Науковим керівником цього проекту стала доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування О.В. Булгакова.

28 травня 2019 року відбувся на півфінал, де боротьбу вели студенти закладів освіти Кривого Рогу. Перше місце серед студентів посів студент 2 курсу групи МН-17 Бадіца Антон. Вітаємо переможців!

Але попереду фінал Печа-Кучі, який відбудеться 14 червня 2019 року в ДК «Металург». Запрошуємо всіх доєднатися до участі в заході та підтримати учасника від ДонНУЕТ.

0 replies