Наскільки змінилась транспортна мережа Кривого Рогу: коментар експерта ДонНУЕТ

Кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Сергій Григорович Лисевич виступив з експертною думкою у сюжеті «Наскільки змінилась транспортна мережа Кривого Рогу» у програмі «Ракурс» від криворізької ТРК Рудана.

Говорили про модернізацію траспортної системи та маршрутної мережі Кривого Рогу, перспективу скорочення залежності від маршруток. Також темою обговорення стала оплата проїзду електронними засобами платежу.

Експерт ДонНУЕТ зазначив, що транспорт потрібно розглядати з точки зору розвитку економіки і з урахуванням розвитку транспорту в світі. Використання електронної форми сплати за проїзд знижує тіньову складову економіки та корупцію, а також сприяє покращенню обслуговуванню пасажирів.

0 replies