Експертна думка: подорожчання газу для населення

Світлана Василівна Волошина, кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри підприємництва і торгівлі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, виступила з експертною думкою у телепередачі.

Головна новина останніх днів – зростання тарифів на газ. Кабінет міністрів України з 1 листопада 2018 року підвищив ціну на газ для населення на 23,5%, до 8550 грн за тис. кубометрів. Питання визначення ціни газу для потреб населення було предметом переговорів України з Міжнародним валютним фондом. Тепер українці чекають закономірної ланцюгової реакції і підвищення цін буквально на все. Що думають городяни про здорожчання газу – розказали у телепроекті Постфактум на криворізькому телеканалі Рудана.

На думку експертів, чергове підвищення цін на газ є вкрай невигідним для України сьогодні, і українському уряду доведеться балансувати між тим, щоб не втратити чергову матдопомогу від МВФ, але при цьому не призвести українську економіку до колапсу.

0 replies