Що говорять про навчання в Університеті Туган-Барановського випускники

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ: Освітня програма «Міжнародні економічні відносини»

«Що для мене якісне навчання? Якими скілами повинен володіти випускник, щоб бути успішним у ХХІ столітті? Сучасний навчальний заклад повинен створювати умови поваги до особистості студента, стимулювати розвиток комунікативних навичок, soft skills, критичного мислення, розширювати кругозір. Оволодіння концептуальними основами з професійного напрямку, вдосконалення комунікативних навичок іноземними мовами, імплементація навичок навчання протягом життя ‒ саме це надає можливості новим фахівцям швидко пристосовуватися до мінливості зовнішнього середовища, відточувати грані майстерності, реалізовувати мету за метою у сфері професійного розвитку.

Вибір спеціальності «Міжнародна економіка» в ДонНУЕТ у далекому 2004 році був для мене спонтанним рішенням. Але я точно знала, що ДонНУЕТ – це Альма-матер для тих, хто прагне досягнути успіху.

Магістратура, аспірантура, захист дисертації ‒ я пройшла довгий шлях у стінах Університету. Зараз я – керівник міжнародного проєкту. Я вважаю, що профіль випускника спеціальності «Міжнародні економічні відносини» цього Університету задовольняє на 100% сучасні потреби ринку праці в кваліфікованих фахівцях».

Литвинова Ольга, керівник міжнародного проєкту ТОВ «Академія сучасної освіти», м. Київ, випуск 2009 року

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ: Освітня програма «Фінанаси, банківська справа та страхування»

«Банківська сфера – одна з найважливіших галузей у кожній країні. Саме від стабільної роботи фінансової системи та банків залежать добробут населення та його впевненість у майбутньому. Робота в банківській сфері престижна та надзвичайно відповідальна, адже вона пов’язана не лише з фінансами, а й з довірою людей. Саме довіра є ключовою в роботі кожного банку. А будувати стабільні, довгострокові та взаємовигідні стосунки з клієнтами можуть лише висококваліфіковані банківські спеціалісти, підготовка яких здійснюється в Університеті Туган-Барановського. Викладачі, які працюють на освітній програмі «Фінанси, банківська справа та страхування», надають усі необхідні знання, які дозволяють випускникам побудувати успішну кар’єру в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Ступнікова Олена, Начальник відділення АТ КБ «Приватбанк», м. Кривий Ріг