Що говорять про навчання в Університеті Туган-Барановського (Маріуполь)

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ. Освітня програма «Готельно-ресторанна справа»

«Я студент 2-го курсу, навчаюсь за освітньою програмою «Готельно-ресторанна справа». Я обрав цю спеціальність тому, що, по-перше, планую будувати карєру в ресторанній сфері, а по-друге, мені сподобалася перспектива отримати закордонний досвід за фахом, а саме: за міжнародною програмою інституту я вже після першого курсу працював 3 місяці в Італії у відомих ресторанах. Я радий, що потрапив саме сюди, оскільки в цьому Університеті можливо поєднувати сучасне навчання з цікавим дозвіллям, розвивати комунікації зі своїми однолітками з інших університетів України, відвідувати готельні та ресторанні заклади як з метою ознайомлення, так і з метою отримання професійних навичок під час практики».

Сумятін Володимир,

студент 2-го курсу, голова студради Навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності ДонНУЕТ