Семінар «Номенклатура і конструктивні особливості гідравлічних силових машин (насоси та гідромотори шестеренні й аксіально-поршневі, гідророзподільники, гідроциліндри)»

У рамках реалізації програми діяльності регіональної асоціації механіків та машинобудівників 31 жовтня 2019 р. на базі Криворізького національного університету відбувся семінар «Номенклатура і конструктивні особливості гідравлічних силових машин (насоси та гідромотори шестеренні й аксіально-поршневі, гідророзподільники, гідроциліндри)», який проводила компанія «Гідросила ГРУП» ‒ найбільший виробник гідравлічних силових машин і компонентів гідросистем на території країн СНД.

Також відбулася демонстрація зразків продукції підприємства. Семінар був призначений для викладачів, керівників і технічного персоналу підприємств машинобудування. Захід відвідав і наш викладач ‒ асистент кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання Перекрест В. В.

Підприємство ПАО «Гидросила» засноване в 1930 році як слюсарно-механічні майстерні, що випускали чашкові ваги, лебідки, пивні насоси, сурми, печі, ковадла, чавунне лиття. На ринку гідростатичних трансмісій підприємство працює з 1980 року, після придбання ліцензії на виробництво об’ємних гідроприводів у німецької фірми Sauer-Standart. Продукцією заводу комплектувалися складальні конвеєри тракторних і комбайнових заводів, заводів із виробництва сільськогосподарської та дорожньо-будівельної техніки. Сьогодні «Гідросила ГРУП» ‒ найбільший виробник гідравлічних силових машин і компонентів гідросистем на території країн СНД. Цикл виробництва замкнутий і включає всі ступені виготовлення продукції: від ливарного виробництва до складання та випробуваня готової продукції.

У рамках заходу відбувся круглий стіл, під час якого учасники спробували знайти концептуальне бачення ролі бізнесу та освіти в економічних перетвореннях в Україні. В процесі обговорення учасники зійшлись на думці, що реформування освіти має у своєму фокусі тримати здобувача вищої освіти головним споживачем освітніх послуг, що в результаті призведе до підвищення його конкурентоздатності та конкурентоспроможності на ринку праці.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

375 разів прочитано