Регіональний просвітницький захід «Процеси трансформації сучасного машинобудування»

25.10.2019 року в Українському політехнічному технікумі відбувся регіональний просвітницький захід «Процеси трансформації сучасного машинобудування» для студентів спеціальності «Галузеве машинобудування».

Мета вищезазначеного заходу:

Навчальна (дидактична):

1. Сформувати у студентів уявлення про процеси трансформації машинобудування.
  2. Розкрити фактори, що впливають на розвиток машинобудування.
  3. Навчити студентів самостійно розбиратися в слабких і сильних сторонах машинобудування в Україні на сьогоднішній час.

Розвивальна:

1. Розвивати світогляд, увагу, логічне мислення.
  2. Розвивати інтелект студентів, уміння аналізувати, класифікувати, порівнювати, роботи умовиводи за аналогією.
  3. Формувати науковий світогляд, розуміння важливості свідомого і володіння фактами, впливом різних факторів та пошук інформації для вирішення різноманітних завдань.

Виховна:

1. Виховувати інтерес до вивчення машинобудування, потяг до наукової творчості.
  2. Виховувати розуміння ролі трансформації машинобудування, як важливого фактору майбутньої професії.
  3. Виховувати такі людські якості як: сумлінність, здатність до переборення труднощів, працелюбність.

На заході були присутні: Пополов Дмитро Володимирович, заступник директора з навчально-методичної роботи Криворізького металургійного інституту національної металургійної академії України, завідувач кафедри інжинірингу з галузевого машинобудування, доцент, лауреат премії президента України для молодих вчених, стипендіат Кабінету Міністрів України, член наукової ради МОН секція «Машинобудування»; декан механіко-машинобудівного факультету Криворізького національного університету, кандидат технічних наук, доцент Дубровський Сергій Станіславович; Перекрест Володимир Володимирович, викладач кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання ДонНУЕТ; головний технолог «КриворіжНДПІрудмаш», людина, яка неодноразово було головою ДЕК на захисті дипломних проектів студентів спеціальності «Галузевого машинобудування» Черняєва Валентина Михайлівна; представники трансформації та росту в галузі машинобудування підприємства нашого славетного міста та їх працівники; науково-виробниче підприємство «Адамант», Арселор Міттал Кривий Ріг «КриворіжНДПІрудмаш».

По завершенню заходу відбулось обговорювання та зроблені висновки: Україні є чим пишатись сьогодні, багато сучасних заводів працюють та експортують свою продукцію за кордон, де вона користується неабияким попитом. Для того аби машинобудування розвивалось потужніше, необхідно створювати умови для подальшого розвитку галузі. Для цього в державі є все: високий професіоналізм, досвід вітчизняних машинобудівників дозволяє з упевненістю дивитись у майбутнє, очікувати зростання потужності виробництва та подальшого збільшення науково-виробничого потенціалу.

0 replies