Університет знає

Реалізація міського проєкту “Нова генерація Кривого Рогу” (ФОТО)

Нещодавно до Університету Михайла Туган-Барановського завітали представники департаменту у справах сімʼї, молоді та спорту. Вони розповідали про міський проєкт «Нова генерація Кривого Рогу», який надає можливість молоді розвивати свої ідеї за підтримки міста.

1/3 частина міського населення складає молодь, саме тому велика увага прикута до молодих людей нашого міста. Головатюк Світлана Павлівна ‒ заступник директора департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту – начальник відділу у справах сім’ї і молоді та Лисоконь Ілля ‒ голова молодіжного виконкому м. Кривий Ріг розповідали про таку допомогу молоді від міської влади як: муніципальна стипендія для молодих людей, молодіжний кредит на придбання житла, криворізький Кубок КВН та багато іншого. 

Криворізька молодь подає велику кількість цікавих проєктів, які підтримуються містом. 

Питання до гостей: 

Чи можна організувати туристичний велопробіг для студентів нашого міста з історичними локаціями-зупинками для розвитку знань про власне місто? 

Ідея дуже гарна, проєкт реалізувати можна, для цього потрібно звернутися до департаменту у справах сім’ї та молоді. Проте треба дивитися на епідемічну ситуацію в країні та місті. 

Чи можна організовувати молодіжні заходи під час карантину з повним дотриманням карантинних обмежень? 

Ні, це суворо забороняється. Ми стежимо за безпекою наших людей, тому будь-які заходи не можуть проводитися під час епідемії. 

Департаменти Криворізької міської ради також пропонують стажування у виконкомі для членів молодіжного самоврядування. 

Студенти нашого Університету можуть звертатися до департаменту задля впровадження своїх заходів або проєктів, які будуть реалізовані впродовж 2021 року Instagram: @studhubkr 

479 разів прочитано