Презентація Університету Туган-Барановського у ЗВО «Криворізький будівельний коледж»

09.06.2021 викладачі Університету Туган-Барановського провели презентацію навчального закладу для студентів ЗВО «Криворізький будівельний коледж». А саме, асистент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Шаповалова Інесса Вадимівна та доцент кафедри загально інженерних дисциплін та обладнання Цвіркун Людмила Олександрівна, за запрошенням директора ЗВО «КБК» Ківітової Кіти Володимирівни провели презентацію Університету Туган-Барановського та спеціальностей «Галузеве машинобудування» та «Енергетичне машинобудування» для студентів 3-4 курсів.

Під час презентації студенти коледжу мали можливість отримати вичерпну інформацію щодо особливостей та переваг навчання в Університеті Туган-Барановського, переліку освітніх програм. Крім того, під час перегляду відео презентації студенти ознайомились з новою інфраструктурою Університету, науково-дослідними лабораторіями з сучасним обладнанням, з матеріально-технічною базою, що відповідає міжнародним стандартам, актовою залою та бібліотекою, сучасними комп’ютерними класами та навчальними аудиторіями, які в сукупності створюють комфортні умови для навчання.

Особливу зацікавленість у студентів коледжу викликали питання поточної вступної кампанії, програми SANDWICH EDUCATION та програми «Подвійний диплом». Студенти мали можливість задавати питання, які їх цікавили та отримали вичерпні відповіді. Студентів запрошуємо до вступу до Університету Туган-Барановського. Висловлюємо подяку директору ЗВО «Криворізький будівельний коледж» Ківітовій Віті Володимирівні за запрошення та маємо надію на плідну співпрацю у майбутньому.