Презентація ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського в КЗОШ № 60

10 березня 2020 року, в рамках здійснення профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх закладах, пройшла презентація університету в 11 класі Криворізької ЗОШ № 60.

Дана презентація була проведена асистентом кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Шаповаловою Інессою Вадимівною. Під час презентації учні докладно ознайомилися з історією ДонНУЕТ й останніми змінами, а саме, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 лютого 2020 року № 199-рДонецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського перейменовується в Національний університет економіки і технологій імені Михайла Туган-Барановського та розширюється шляхом приєднання як відокремлених структурних підрозділів: Криворізького економічного інституту Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Криворізького фахового коледжу економіки та управління Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»; Криворізького металургійного інституту Національної металургійної академії України, Криворізького коледжу Національної металургійної академії України, Криворізького технічного коледжу Національної металургійної академії України; Українського політехнічного технікуму.

Крім того, викладач розповіла учням про досягнення навчального закладу за 100 років існування. Це 150000 випускників, 25 освітніх програм, 3 Навчально-наукові інститути, 17 науково-дослідних лабораторій та 2 коледжі. Доповідач зауважила на тому, що університет є підписантом Великої Болонської Хартії Університетів та членом Європейської асоціації Університетів, Асоціації економічних університетів Південної та Східної Європи й регіону Чорного моря та інших міжнародних організацій.

Центральне місце в презентації університету посіло докладне ознайомлення зі спеціальностями університету, було ознайомлено із переліком конкурсних предметів для вступу на навчання на відповідні спеціальності університету та з переліком дисциплін навчального плану відповідних спеціальностей. Також були представлені посади, на яких випускники можуть працювати після закінчення навчання в університеті.

Особливу увагу викладач приділила сучасному виду освіти ‒ «Sandwich education», що пропонує ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського. Це вид освіти, який поєднує навчання в Університеті з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації.

Крім того, доповідач висвітлила інші переваги навчання в ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського: реалізація програми подвійного диплому, участь у міжнародних проєктах тощо.

Надзвичайну зацікавленість викликали у школярів слайди із зображенням навчальних аудиторій, науково-дослідних лабораторій, актової зали та бібліотеки.

Учні школи не оминули увагою й інформацію щодо участі студентів ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського в різних культурно-масових заходах і проєктах, а саме, міжнародному освітньому проєкті «Наукові пікники», фестивалі «Ми ‒ разом» до дня глухих, відвідування дитячих будинків та виготовлення смаколиків для воїнів АТО, флешмоби «ДонНУЕТ – це Україна» та інші.

Учні випускного класу з надзвичайною зацікавленістю ознайомилися з особливостями та перевагами навчання в ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського. Крім того, школярі мали можливість задати питання, які їх цікавили, та отримати вичерпні відповіді.

Висловлюємо подяку директору КЗОШ № 60 Малій Світлані Григорівні за запрошення та сприяння у проведенні презентації університету. Маємо надію, що учні школи, які так уважно слухали інформацію про університет, стануть студентами ДонНУЕТ і будуть навчатись на престижних спеціальностях університету.

0 replies