Подорожуємо разом з Університетом Туган-Барановського #тревелблог

Друзі! Продовжуємо подорожувати та відкривати для себе світ разом з Університетом Туган-Барановського! Сьогодні ми в Батумі!

Батумі — одне з найстаріших міст Грузії, засноване в 8 столітті. Батумі – головний курорт і туристичний центр Грузії. Тут є чудова набережна-бульвар довжиною 7 кілометрів. Ідеальне місце для прогулянок на велосипедах і пішки.

Ботанічний сад — одне з наймальовничіших місць Батумі. Був заснований в 1912 році видатним вченим А.Красновим. Це величезний парк площею понад 100 га, який включають рослини зі Східної Азії, Північної Америки, Нової Зеландії, Південної Америки, Гімалаїв, Мексики, Австралії, Середземномор’я і субтропіків Чорноморського узбережжя.

Студент Університету Туган-Барановського Гугунава Леван ділиться з нами відео.

До речі, короткі відео Університету туган-Барановського можна подивиться в TikTok.