Подяка ДонНУЕТ від редакції газети «Все про бухгалтерський облік»

В особі в.о. директора навчально-наукового інституту економки, управління та адміністрування Нєізвєстної О.В. редакція газети «Все про бухгалтерський облік» висловила вдячність кафедрі обліку та аудиту та відмінному педагогічному колективу ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського за професійну та відповідальну підготовку майбутніх фахівців.

Колектив Всеукраїнського бухгалтерсько-юридичного видання надає можливість проходження двотижневої практики в аналітично-експертних відділах газети. Студентка групи ОО-18ма Панасенко Анастасія Олександрівна скористалася такою нагодою. Практика в мережі фокус-груп видання «Все про бухгалтерський облік» сприяла формуванню її професійних якостей як майбутнього спеціаліста з обліку та оподаткування. Щиро вдячні за співпрацю!

Більш детальна інформація у публікації: Виробнича практика у газеті – можливість для професійного зростання

0 replies