Перемога ДонНУЕТ у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

17 квітня 2019 р. у провідному ЗВО держави Київському національну університеті імені Тараса Шевченка на базі Інституту міжнародних відносин відбулася підсумкова науково-практична конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини».

ДонНУЕТ представляла студентка 4 курсу спеціальності «Міжнародна економіка» Чепурнова Анастасія з доповіддю на тему «Фінансування Норвегією програм сталого розвитку в Україні та світі». У підсумковій конференції прийняли участь 17 студентів, які були відібрані конкурсною комісією на підставі рецензування 69 наукових робіт з усіх регіонів України. За результатами другого туру Чепурнова Анастасія була нагороджена дипломом ІІІ ступеня Київського національного університету імені Тараса Шевченка за перемогу в ІІ турі конкурсу.

Вітаємо Анастасію та її наукового керівника д.е.н., доцента Кожухову Тетяну Валеріївну зі значним досягненням, бажаємо подальших наукових та творчих успіхів на теренах національного і міжнародного наукового простору!

0 replies