“Підтримка ЄС внутрішньо переміщених університетів на Сході України”: тренінг з проектного менеджменту

10-12 лютого 2020 року у м. Київ відбувся тренінг з проектного менеджменту, присвяченого питанням реалізації проектів, що фінансуються Європейським Союзом. У тренінгу взяли участь представники ДонНУЕТ – в.о. ректора Оксана Чернега та проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв¢язків та розвитку Тетяна Кожухова. Тренінг ініційований та організований Представництвом ЄС в Україні в рамках програми Європейського Союзу “Підтримка ЄС внутрішньо переміщених університетів на Сході України” (координатор програми – Станіслав Топольницький).

У тренінгу взяли участь запрошені спікери – тренер Наташа Господіначкі (Словенія), керівник сектору освіти та науки Представництва ЄС в Україні Віра Рибак, менеджер з комунікацій Представництва ЄС в Україні Марті Луцар, генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Олег Шаров, в.о. начальника відділу міжнародних освітніх проектів Міністерства освіти і науки України Сергій Шкабко, координатори Проекту ЄС “Мережа національних офісів програми Еразмус+ та національних команд експертів з реформування вищої освіти» Світлана Шитікова та Жанна Таланова.

Як вже зазначалося у попередніх публікаціях на сайті нашого Університету, з грудня 2019 року ДонНУЕТ розпочав реалізацію трирічного проекту “Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області” за укладеною грантовою угодою з Європейським Союзом (загальний бюджет проекту – 852 632 євро). Тренінг став унікальною нагодою здобути знання та попрактикуватися у вирішенні питань фінансового планування, організації публічних закупівель товарів і послуг, моніторингу, оцінки та звітування за проектом, що реалізується ДонНУЕТ.

0 replies