Як ви гадаєте, що пов’язує ДонНУЕТ, ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг» та фандрейзинг?

У сучасному світі освітній простір, в якому перебувають усі учасники освітнього процесу, відіграє особливу роль. Він повинен не просто задовольняти вимогам до організації навчального процесу, а й сприяти всебічному розвитку студентів.

Аби максимізувати навчальний потенціал молоді, простори мають бути відкритими, комфортними, теплими, освітленими та стимулювати візуально.

Основними пріоритетами Університету є постійне формування, підтримка і удосконалення освітнього середовища задля забезпечення комфортних умов для студентів і співробітників.

На початку лютого до нас пришла довгоочікувана зима зі снігом та морозами. Враховуючи, що сформувати комфортні умови для навчання за низьких температур у приміщеннях неможливо, підтримка температурного режиму у навчальному корпусі Університету має найважливіше значення.

З метою забезпечення енергоефективності корпусу Університет вже зробив багато – проведена модернізація внутрішньої системи опалення, замінені вікна на пластикові із сучасними склопакетами, проведено утеплення трубопроводу постачання теплоносія, що проходить по території внутрішнього двору Університету.

Але всі зусилля можуть бути марними, якщо міські мережі постачання теплоносія не модернізуються та не відповідають сучасним вимогам енергоефективності.

До території, за яку відповідає Університет, теплоносій надходить по трубопроводам, що вже давно втратили теплоізоляційний шар через його повне руйнування.

Відсутність теплоізоляційного шару призводить до значних втрат температури теплоносія. Так на початку трубопроводу температура становить 51°С, а вже через 50 м по незахищеній трубі теплоносій охолоджується до 31°С. Втрати становлять 20°С.

Забезпечити комфортну температуру у корпусі за таких втрат майже неможливо.

Враховуючи, що самостійно вирішити питання утеплення трубопроводу, що знаходиться на території, за яку ДонНУЕТ не відповідає, колектив Університету не може, в рамках реалізації принципів фандрейзингу колектив ДонНУЕТ звернувся за допомогою до керівництва ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг».

«АрселорМiттал Кривий Рiг», як давній друг Університету, який неодноразово надавав підтримку як матеріального, так і організаційного характеру, відгукнувся на пропозицію Університету спільними зусиллями вирішити проблему утеплення трубопроводу.

У процесі фандрейзингу завдяки благодійній допомозі від ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг» Університет отримав кошти для придбання теплоізоляційних матеріалів на суму 15 тис. грн. При цьому роботи з проведення заміни теплоізоляції Університет зобов’язався забезпечити самостійно.

Ми сподіваємося, що вже найближчим часом завдяки ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг», успішному фандрейзингу на принципах спільнокошту у навчальному корпусі значно покращаться комфортні умови, які будуть сприяти всебічному розвитку студентів.

0 replies