Підсумки проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» та з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку і підтримки обдарованої студентської молоді в ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського 21 лютого 2019 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Програма І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади передбачала виконання завдань з базових дисциплін спеціальності «Готельно-ресторанна справа»: «Організація ресторанного господарства», «Організація готельного господарства», «Технології продукції ресторанного господарства», «Устаткування закладів ресторанного господарства», «Менеджмент підприємств ресторанного господарства».

Вирішення конкурсних завдань було проведено у 2 етапи: тестування (40 тестів) і розв’язання комплексного ситуаційного завдання. Заплановані етапи були проведені на належному науковому та організаційному рівні.

Оцінку конкурсних завдань здійснювали кваліфіковані члени конкурсної комісії. Очолював конкурсну комісію І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності  «Готельно-ресторанна справа» к.т.н., доцент, зав. кафедри технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи Никифоров Р.П.

Призерами олімпіади стали:

І місце – Чеботаренко Анна Миколаївна, студентка 3 курсу ННІРГБ, спеціальність «Готельно-ресторанна справа»;

ІІ місце – Чеботаренко Ірина Миколаївна, студентка 4 курсу ННІРГБ, спеціальність «Готельно-ресторанна справа»;

ІІІ місце – Єгорушкін Владислав Олегович, студент 3 курсу ННІРГБ, спеціальність «Харчові технології».

Зазначені студенти отримали рекомендації щодо участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з cпеціальності «Готельно-ресторанна справа».

0 replies