Підсумки майстер-класу «Особливості карʼєрного зростання на ПАТ «ПГЗК»

12 лютого 2020 року в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбувся майстер-клас на тему «Особливості карʼєрного зростання на ПАТ «ПГЗК». Провідний фахівець по роботі з персоналом Філоненко Ігор та керівник бюро з підбору персоналу Волошина Олена ПАТ «ПГЗК» розповіли студентам, як на підприємстві діє система кадрового резерву та карʼєрного зростання. Відділ навчання персоналу надає можливість працівникам підвищувати кваліфікацію за своєю спеціальністю і проходити навчання за іншими спеціальностями. Діюча щорічна оцінка персоналу дає можливість визначити кращих працівників. Стимулом для розвитку є те, що при виборі кандидатури на інженерну посаду з кадрового резерву перевага віддається працівнику з кращим рейтингом оцінювання, а також тим, хто пройшов навчання або підвищення кваліфікації.

Також розповіли, що підприємство забезпечує своїх працівників не тільки роботою, але й організовує дозвілля, екскурсії та спортивні заходи, в яких можуть брати участь працівники будь-якого підрозділу разом зі своїми сімʼями.

Наприкінці зустрічі представники підприємства відповіли на запитання студентів і порадили не чекати закінчення навчання, а вже зараз замислюватися про працевлаштування, і всім бажаючим запропонували свою консультативну допомогу!

0 replies