Останній день прийому заявок на участь у конкурсі стипендіальної програми «Завтра.UA»

У вівторок, 30 листопада – останній день прийому заявок на участь у конкурсі стипендіальної програми «Завтра.UA»

В рамках стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонд Віктора Пінчука здійснює пошук, добір та підтримку обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних закладів вищої освіти (ЗВО) України.

До участі у конкурсі запрошуються студенти українських ЗВО – університетів, академій та інститутів будь-якої форми власності, 3 – 6 курсів денної форми навчання (бакалаврат та магістратура), громадяни України, віком до 35 років включно.

Графік проведення 16-го конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA» (сезон 2021/22):

• Прийом та реєстрація документів студентів з 20 жовтня до 30 листопада 2021 року в електронному вигляді через форму реєстрації на сайті Програми zavtra.in.ua
  • 1-й тур (грудень 2021 року – лютий 2022 року) – обробка зареєстрованих документів та оцінювання рекомендаційного та мотиваційного листів, обґрунтування дослідження.
  • 2-й тур (лютий – березень 2022 року) оцінювання конкурсних робіт незалежними фаховими експертами та оцінка наукової діяльності конкурсантів.
  • 3-й тур (березень – квітень 2022 року) оцінювання особистісного потенціалу конкурсантів під час онлайн або очних одноденних змагань. Оголошення результатів конкурсу (травень-червень 2022 року).

Нагадуємо! У зв’язку із несприятливою епідемічною ситуацією та запровадженням карантину умовами конкурсу 2021\2022 передбачена можливість проведення всіх  етапів конкурсу в онлайн або офлайн форматі. Рішення щодо кожного туру буде прийматися в залежності від епідемічного стану.

Більш детальну інформацію про умови конкурсу «Завтра.UA» можна дізнатись на сайті zavtra.in.ua у розділі «Конкурс»  за посиланням: https://zavtra.in.ua/competition/umovy-provedennya-konkursu/