Опитування студентів ОП «Обладнання переробних і харчових виробництв»

Опитування здобувачів вищої освіти, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Обладнання переробних і харчових виробництв» другого (магістерського) рівня вищої освіти щодо індивідуальної освітньої траєкторії та реалізації права на вибір навчальних дисциплін проводилось у формі онлайн-опитування 01.09.2020-31.12.2020 р. методом анкетування (анкета SQ2) із використанням сервісу Microsoft Forms.

На запитання «Чи відомо Вам про можливість вибору навчальних дисциплін?» 5 респондентів відповіли Так.

На наступні запитання «Коли Вам пропонується здійснити вибір навчальних дисциплін?» та «Як здійснюється процедура вибору навчальних дисциплін?» отримано результати, що узагальнено у табл. 1.

Таблиця 1 – Розподіл відповідей здобувачів вищої освіти на запитання «Коли Вам пропонується здійснити вибір навчальних дисциплін?» та «Як здійснюється процедура вибору навчальних дисциплін?»

Запитання Запропоновані варіанти відповідей Кількість згадувань
Коли Вам пропонується здійснити вибір навчальних дисциплін? В період від з 01 лютого до 01 квітня (для наступного н. р.)
Важко відповісти 2
На початку кожного навчального року 2
На початку кожного семестру 1
Як здійснюється процедура вибору навчальних дисциплін? Важко відповісти 1