у школі

Нові зустрічі викладачів Університету Туган-Барановського із учнями шкіл Кривого Рогу

2 лютого 2021 року Університет Туган-Барановського завітав до Криворізької загальноосвітньої школи №1. Викладачем кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Шаповаловою І.В. був проведений урок “Подорож у світ маркетингу”, який за допомогою яскравої презентації дозволив познайомити учнів із особливостями та перевагами спеціальності “Маркетинг”.

Учні були залучені до творчого процесу створення реклами та запропонували власні концепції рекламного продукту для відповідних споживачів шоколаду. Захист проектів супроводжувався яскравими назвами, рекламними слоганами та графічним зображенням. Учні виявили надзвичайну зацікавленість процесом створення реклами та маркетинговою діяльністю, що, сподіваємось, стане поштовхом для навчання на спеціальності “Маркетинг”.