Події Маріуполь

Інформаційний огляд: «Новітні технології, що поліпшують наше життя» від ННІ бізнесу і гостинності

Інформаційний огляд: «Новітні технології, що поліпшують наше життя» з виставкою – панорамою: “Інновації у житті планети”.

Людство розвивається настільки швидко та всебічно, що відкриття та інновації кожен день і кожну мить присутні у нашому житті. І направленість їх діяльності не знає меж – це і транспорт, і побутові речі, що роблять зручним наше життя, або вдосконалення здібностей самої людини. Тобто інновації мають дуже широкий спектр.  

Саме темі інновацій присвячені інформаційний огляд преси та комп’ютерного відеоряду: «Інновації, що поліпшують наше життя» з ілюстрованою виставкою  «Інновації в житті планети», розміщеною в бібліотеці нашого учбового закладу, на який  було запрошено студенти денного відділення навчально-наукового інституту бізнесу і гостинності  (м. Маріуполь) Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського. 

На цьому заході вони згадали про інновації в Україні – від моста Патона та технології сварки живих тканин, що дозволяє хворим видужувати набагато швидше. Інновації у сільському господарстві – вирощують екзотичні для України культури – хурма, батат, сорго, шафран, ківі та інші. Або мислячий дім, що розпечатаний на 3D– принтері, автономний та дуже теплий.  

Студенти ННІБГ зацікавлено розмірковували про те, як відкриття змінюють світ і наш світогляд. Тобто, інновації супроводжують наше життя, а нові винаходи – за вами!

486 разів прочитано