ДонНУЕТ вітає

«Менеджери» і «Маркетологи» Університету Туган-Барановського серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

Одним із пріоритетних завдань роботи науково-педагогічного складу кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Університету Туган-Барановського є підготовка високопрофесійних фахівців в сфері маркетингу та менеджменту. Про досягнення поставлених завдань роботи викладачів вказують успіхи здобувачів вищої освіти освітніх програм «Менеджмент» та «Маркетинг», які у 2020-2021 н.р. отримали призові місця у ІІ турі Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт.

Кафедра Університету Туган-Барановського пишається науковими здобутками своїх студентів:

• Попова Юлія, здобувач вищої освіти за освітньою програмою «Маркетинг» (група МК-18), наукова робота «Діагностика маркетингового середовища в системі антикризового управління підприємством» – диплом ІІ ступеня, м. Кривий Ріг (науковий керівник к.е.н., доц. Карабаза І.А.);
  • Бадіца Антон, здобувач вищої освіти за освітньою програмою «Менеджмент» (група МН-17), наукова робота «Стратегічні напрямки інвестиційного розвитку ПрАТ «ПівнГЗК» та їх фінансове забезпечення» – диплом ІІ ступеня, м. Київ (науковий керівник д.е.н., доц. Приймак Н.С.);
  • Крижовська Вікторія, здобувач вищої освіти за освітньою програмою «Маркетинг» (група МК-19), наукова робота «Визначення портрету потенційного споживача мінеральної води «Боржомі» при плануванні стратегії просування товару на ринок України» – перемога в номінації «Глибоке відображення багатомірності та комплексності сучасного маркетингу», м. Дніпро (науковий керівник к.е.н., доц. Карабаза І.А.).

Вітаємо переможців!!!