у школі

Майстер-клас та презентація Університету Туган-Барановського для учнів КЗОШ №86

Майстер-клас «Гідрофільна диво – паста:корисні властивості та призначення» та презентація Університету Туган-барановського для учнів КЗОШ №86.

Викладачі Університету Туган-Барановського 10.06.2021 р. провели зустріч з учнями Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №86 Криворізької міської ради Дніпропетровської області.

Спеціальності «Галузеве машинобудування» та «Енергетичне машинобудування» ОП «Холодильні машини і установки», презентувала к.пед.н. доцент кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання Цвіркун Людмила Олександрівна. Було висвітлено особливості навчання, а саме практичну спрямованість та поглиблене вивчення обладнання харчової промисловості, застосовування сучасних методів проектування. Зазначено, що під час навчання на спеціальності «Енергетичне машинобудування» студенти отримують навички конструкторської діяльності, проектування, оцінювання, обслуговування холодильної та кріогенної техніки. Школярів було ознайомлено з сучасною лабораторною базою Університету Туган-Барановського та обладнанням, яке застосовується у процесі навчання. Докладно подано перелік посад для фахівців цих спеціальностей.

Більше роликів на Ютуб-каналі Університету Туган-Барановського

Шаповалова Інесса Вадимівна, асистент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування ознайомила учнів з перевагами навчання в Університеті, була запропонована відео презентація Університету з висвітленням сучасної інфраструктури, науково-технічних лабораторій, навчальних аудиторій. Школярам докладно розповіли про спеціальності, за якими вони можуть навчатися, формувати лідерські здібності, критичне мислення, особистісно-професійні якості.

Учням було запропоновано переглянути деякі відеоролики про спеціальності Університету Туган-Барановського. Наостанок Шаповалова Інесса Вадимівна продемонструвала школярам відеоролік про виготовлення захисної гідрофільної крем-пасти для рук. Інформацію учні сприймали із зацікавленістю, ставили запитання на які отримували грунтовні відповіді.