Kонкурс бізнес-проєктів Idea-Battle

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ ДонНУЕТ!

Кафедра технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг) запрошує студентів усіх спеціальностей університету взяти участь у студентському конкурсі бізнес-проєктів Idea-Battle.

Програма конкурсу передбачає:

1. Підготовку бізнес-плану (проєкту) актуальної підприємницької ідеї обсягом до 30 стор. (формат ‒ А4, TimesNewRoman, кегель 14, 1,5 міжрядковий інтервал. Поля: зверху, знизу, праворуч, ліворуч ‒ 20 мм, абзац ‒ 1,25, вирівнювання – по ширині).

Кінцевий термін подання бізнес-планів до конкурсної комісії – 10.05.2020 р.

Надсилати на електронну адресу: voloshyna@donnuet.edu.ua

1. Аудит бізнес-планів – 10-13.05.2020 р.
  1. Презентацію бізнес-планів та їх захист – 14.05.2020 р. з 12.30 в режимі відеоконференції.

Координатор проєкту:

Волошина Світлана Василівна, к.е.н., доцент (запитання надсилати на пошту в робочі дні 900-1500).

Сподіваємося на цікаве і корисне спілкування!!!

0 replies