Інфраструктура Університету Туган-Барановського: зони для лаунжу

Комфортні зони відпочинку. Ще у червні 2018 року в Університеті з’явилися комфортні крісла та дивани для відпочинку між навчанням та приємних бесід. З того часу Університет Туган-Барановського реконструює холи у комфортні зони: буфетна зона на 1 поверсі та два великих холи при вході.

Оновлено велику зону на 2 поверсі. Тут найзручніше місце збору у студентської молоді. До речі, відтепер кожен може погойдатися у нових плетених кріслах! Тільки обережно, адже ці крісла мають неймовірний ефект огортання комфортом і затишком, викликає звикання!

Лаунж-зона Університету Туган-Барановського на 2 поверсі також слугує площадкою для відео-зйомок. Навесні та влітку студентська молодь долучилася до зйомок серії роликів про освітні програми Університету Туган-Барановського. Що з цього вийшло – дивіться на YouTube-каналі Університету Туган-Барановського!

Посилання на канал – https://www.youtube.com/channel/UCLw1ZXjiPmowocQVk7mAA8A