Університет знає

IІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Антикризовий менеджмент» у 2020/2021 н. р.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 р. № 1457 та наказу в.о. ректора Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського від 01.02.2021 № 20 на базі кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (ВКСНР) зі спеціалізації «Антикризовий менеджмент» у 2020-2021 н.р.

У 2020-2021 н.р. оргкомітетом ВКСНР зі спеціалізації «Антикризовий менеджмент» було отримано 39 робіт (55 авторів). Кожна робота була прорецензована 2 рецензентами. За наявності розходження в роботі двох рецензентів більше 20 балів, робота надсилалась до третього рецензента (на виконання листа Інституту модернізації змісту освіти від 04.03.2021 № 22.1/10-482).

На підставі обговорення результатів рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією визначено 9 наукових робіт, 14 авторів яких запрошуються на підсумкову науково-практичну конференцію.

Підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Антикризовий менеджмент» запланована на 16 квітня 2021 р. у режимі відеоконференції.

Ознайомитися із рейтинговим списком, списком запрошених до підсумкової науково-практичної конференції та рецензіями на роботи можна за посиланням https://donnuet.edu.ua/antykryzovyj-menedzhment/