ДонНУЕТ вітає

“Ялинка янголів” до Дня Святого Миколая (ФОТО)

Уже доброю щорічною традицією для студентів Університету Туган-Барановського стала Передноворічна благодійна місія, до тих, хто найбільше потребує уваги і турботи напередодні Нового року.

17 грудня 2020 року студенти ДонНУЕТ відвідали вихованців школи-інтернату № 9, які залишилися без піклування батьків, щоб привітати їх із прийдешнім Новим роком!

Студенти серйозно і з ентузіазмом поставилися до цієї акції ‒ підготували багато подарунків! Це необхідні канцтовари для навчання та творчості, книжки, розмальовки, іграшки та смколики. До речі, тістечко “брауні” зробила власноруч студентка нашого Університету! Дякуємо всім добрим серцям, які відгукнулися і долучилися до благодійної акції “Ялинка Янголів”! Студентська молодь попіклувалася, щоб жодна дитина не залишилася без уваги. У свою чергу керівництво школи-інтернату № 9 подякувало студентам ДонНУЕТ за їх благодійну працю, терпіння і душевність, з якою вони поставилися до їх вихованців.

Варто зазначити, що такі соціально значущі заходи допомагають виховувати в студентах найкращі людські якості: небайдужість, милосердя, бажання подбати про іншого, поділитися душевним теплом із тими, хто, на жаль, в силу певних життєвих обставин залишився без родичів. Адже найголовніше для людини ‒ мати свою сім’ю і бути їй потрібною. Наші студенти щороку відвідують дітей-сиріт і ця зустріч, звичайно ж, теж не стане останньою!