Як відновити втрачений студентський квиток здобувачу вищої освіти Університету Туган-Барановського?

Інформація для здобувачів вищої освіти Університету Туган-Барановського, які втратили студентський квиток!

Якими є Ваші дії по відновленню квитка? Перш за все, потрібно:

• зробити відповідне оголошення в газеті про втрату вашого студентського квитка.
  • по друге, звернутися до Відділення поліції Криворізького районного управління поліції у Дніпропетровській області із відповідною заявою про втрату студентського квитка
  • звернутися до дирекції навчально-наукового інституту Університету Туган-Барановського з відповідною заявою про відновлення студентського квитка.

До заяви прикладаються газета із вашим повідомленням та довідка з поліції про прийняття вашої заяви. На основі вашої заяви в ЄДБО блокується номер втраченого квитка і розпочинається процедура замовлення нового.

Будьте уважні до Ваших документів!