«EUROFEST 2020: ідеї, пропозиції, проєкти»

Сьогодні, 10 грудня 2019 року, на базі Центральної бібліотеки КЗК «Міська бібліотека для дорослих» відбулася зустріч на тему «EUROFEST 2020: ідеї, пропозиції, проєкти», яка була організована управлінням економіки виконкому Криворізької міської ради. Під час зустрічі обговорювалися пропозиції щодо заходів, які пройдуть 16.05.2020 р. у парку імені Савицького в Інгулецькому районі під час святкування Дня Європи у Кривому Розі.

Із привітальним словом і побажаннями на плідну співпрацю виступив заступник міського голови Полтавець А. А., головувала засіданням в.о. начальника управління економіки виконкому Криворізької міської ради Павлушенко О. В., а модератором виступила керівник програми «Консалтинг та маркетинг» КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» Лаже О. В.

Також у цьому заході взяли участь і волонтери нашого міста, серед яких є і студентка нашого університету Семенова Юлія гр. ТРГ-18с.

Упродовж зустрічі було розроблено пʼять проєктів локацій (Туристична зона, Мистецька зона, Дитяча зона, Спортивна зона та Креативний фуд-корт), які можуть бути цікаві для гостей «EUROFEST 2020» різних вікових категорій.

0 replies