ДонНУЕТ інформує

ДонНУЕТ запрошують долучитися до літньої практики в Італії

Запрошуємо вас взяти участь в програмі EUROEST – літня практика в Італії 2020.

Асоціація U.C.M.- Italy (Італія, м. Фоджа) в партнерстві з університетами і коледжами України, розробила програму стажування студентів в Італії. У ході навчання студенти зможуть зробити справжню подорож у світ гастрономічних традицій Південної Італії.

Мета програми: Вивчення основ італійської кухні за програмою “Культура італійської кулінарології”.

Суть стажування: Учасники Програми виїжджають на 3 місяці до Південного узбережжя Італії для проходження стажування в сфері ресторанно-готельного бізнесу. Терміни проходження стажування з 15 червня по 15 вересня. Після закінчення кожен учасник отримує сертифікат італійської школи кулінарії «Settima Luna» (Фоджа). Стажери отримують стипендію + оплачувана переробка.

Вакансії:

• помічник офіціанта,
  • помічник кухаря,
  • помічник пиццайоло,
  • помічник бармена,
  • помічник адміністратора залу (після співбесіди, італійський обов’язковий).

Умови участі в програмі стажування в Італії:

• Вік: 18-25 років.
  • На момент укладення договору не вимагається знання італійської мови. До дати співбесіди необхідно освоїти необхідний мінімум слів (теперішній і минулий часи, ресторанна і готельна лексика (необхідний мінімум)) Знання інших мов – додатковий плюс – прохання обов’язково вказувати в анкетах.
  • Громадянство України.
  • Учні будь-яких навчальних закладів (ВНЗ, коледжі, училища), при наявності навичок по заявленим вакансіям і знанні мов.
  • Прийом на програму ведеться за результатами співбесіди.
  • Можливе дистанційне оформлення з будь-якого міста України. В цьому випадку пересилання документів відбувається по email (заявка + анкета), співбесіда по скайпу з веб-камерою.
  • Виїзд груп в Італію проводиться організованими групами з Києва та Львова.

Для участі у курсах просимо надіслати свої координати на пошту: technol@donnuet.edu.ua. З вами зв`яжуться.