ДонНУЕТ у школі

ДонНУЕТ у школі: Подорож у світ маркетингу

Шаповалова Інесса Вадимівна, асистентка кафедри маркетингу, менеджмент у та публічного  адміністрування ДонНУЕТ, провела уроки для учнів випускних класів Криворізької школи №4.

11-Б клас поринув у Подорож у світ маркетингу. На уроці учні познайомились із особливостями реклами, найбільш відомими рекламними слоганами. Крім того, молодь створювала власні рекламні продукти: рекламу шоколаду для дітей, для спортсменів та жінок. Учні активно дискутували, висловлювали власну думку щодо прикладів реклами відомих світових компаній та слоганів.

В 11-А класі відбувся урок на тему Партизанський маркетинг у нашому житті, на якому учні з великою зацікавленістю ознайомились із сучасними напрямками у рекламі – партизанським маркетингом. Він дозволяє привертати увагу потенційних споживачів нестандартним виглядом реклами за незначні кошти. Учні також запропонували ідеї креативної реклами.

До нових зустрічей!