ДонНУЕТ ОТРИМАВ ВІД ЄВРОСОЮЗУ ГРАНТ НА СУМУ 852 632 ЄВРО НА РЕАЛІЗАЦІЮ ОСВІТНЬО-НАУКОВОГО ПРОЕКТУ

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (ДонНУЕТ) виграв грант Євросоюзу на 852 632 євро та уклав угоду на реалізацію протягом 2020 – 2022 рр. проекту «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області».

Загальною метою проекту є сприяння соціальній єдності та економічному розвитку громади Донецької області через посилення освітньо-наукової спроможності ДонНУЕТ. Проект виконуватиметься в рамках міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу (Програма Європейського інструменту сусідства 2017).

Реалізація проекту дозволить підвищити можливості ДонНУЕТ надавати кращі освітні послуги громаді Донецької області, посилити роль студентського самоврядування.

За програмою проекту планується оновити освітні програми відповідно до потреб громади, удосконалити систему управління ДонНУЕТ, розробити та впровадити нові програми та проекти (інформаційно-консалтингові послуги з бухгалтерського обліку, фінансів та банківської справи, маркетингу, публічного адміністрування, економіки та бізнесу, а також тренінги з підприємництва, енергозбереження, розвитку інноваційних стратегій у сфері гостинності, впровадження системи НАССР у дитячих їдальнях оздоровчих закладів для студентів, персоналу, місцевої громади).

У рамках проекту буде відремонтовано навчальний корпус Маріупольського коледжу ДонНУЕТ та базу відпочинку “Лісова”, яка розташована у  м. Святогірськ Донецької області, придбано офісні меблі та ІТ-обладнання для облаштування комп’ютерних класів, бізнес-інкубатору, цифрової мовної лабораторії для розвитку іншомовної спроможності, навчальних та наукових лабораторій, виробничих цехів їдальні, актової зали, бібліотеки, а також спортивний інвентар для оснащення спортивного залу.

0 replies