ДонНУЕТ інформує! Карантин вихідного дня

У країні, та Кривому Розі зокрема, запроваджують жорсткий карантин вихідного дня. Що це значить?

З 00:00 14 листопада, до 24:00 15 листопада обмежується робота деяких громадських закладів. Такий карантин триватиме три тижні, оскільки в Україні не залишилося «зелених» та «жовтих» зон карантину.Що буде працювати у вихідні?

• продуктові магазини
  • аптеки
  • громадський транспорт
  • автомобільні заправки
  • ветеринарні аптеки

Що зачиняють найближчими вихідними?

• торгово-розважальні комплекси і центри
  • заклади громадського харчування не будуть приймати відвідувачів, а працюватимуть лише на винос

Нагадуємо викладачам та студентам Університету Туган-Барановського неухильно дотримуватися наступних рекомендацій:

• не дозволяється відвідувати Університет, якщо у Вас температура, кашель, нежить
  • залишатися вдома, якщо мали контакти з хворим або особою, яка має підозри на захворювання COVID-19
  • носити маску в аудиторіях і при переміщенні в коридорах
  • зберігати дистанцію.