День науки у ДонНУЕТ: завершився конкурс наукових робіт школярів

Церемонія нагородження переможців міського конкурсу наукових робіт для інтелектуально обдарованої молоді «День науки у ДонНУЕТ» відбулася 14 березня 2019 року в актовій залі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Метою конкурсу є підготовка громадян нової генерації європейського рівня, формування у них знань і умінь дослідницької діяльності, а також зміцнення наукових зв’язків між шкільною молоддю та науковими установами.

Формат конкурсу передбачав презентацію наукових робіт у семи секціях: економіка, хімія, фізика, гуманітарні науки, іноземні мови, математика та фінанси. У кожній секції кваліфіковане журі обрало переможця. На конкурс було подано більше 120 наукових робіт криворізьких школярів.

0 replies