Біткойн – на світло! Що дасть Україні легалізація криптовалюти?

Кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів та банківської справи Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Юнацький Мар’ян Олегович  виступив з експертною думкою у сюжеті «Біткойн – на світло! Що дасть Україні легалізація криптовалюти» у програмі «Ракурс» від криворізької ТРК Рудана.

Говорили про феномен Біткойна, як самої відомої криптовалюти у світі, її капіталізацію та можливе регулювання криптовалютних бірж із боку держав.

Експерт ДонНУЕТ також зазначив, якщо в нашій країні відбудеться законодавче урегулювання криптовалют, яке останнім часом дуже активно обговорюється в НБУ (Національний Банк України), то це наддасть імпульс до підвищення рівня фінансової стійкості нашої банківської системи та зробить нашу країну більш привабливою для потенційних інвесторів.

0 replies