25 квітня 2019 року в ДонНУЕТ ім. Михайла Туган-Барановського відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії та інновації: актуальні управлінські практики».

В рамках даної конференції кафедрою фінансів та банківської справи разом з колегами з кафедри бухгалтерського обліку та аудиту, кафедри вищої математики та інформаційних систем була організована робота секції № 1 «Обліково-фінансова діяльність та інструментальні засоби моделювання економічних процесів в умовах нестійкої економіки». Під час секції було презентовано 14 науково-ґрунтовних доповідей учасників, серед яких були студенти 2, 4 курсів, магістранти та асистенти кафедр.

Дякуємо усім учасникам та організаторам конференції за участь та бажаємо подальших наукових звершень!

0 replies