Тиждень охорони праці у ДонНУЕТ

Щорічно 28 квітня, починаючи з 2006 року, за ініціативою Міжнародної конфедерації вільних профспілок трудящих, яку підтримала Міжнародна організація праці, Україна разом з усією міжнародної спільнотою відзначає Всесвітній день охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Напередодні свого столітнього ювілею, який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці, МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямів цієї сфери, будує плани на майбутнє в контексті глобальних трансформацій щодо таких аспектів, як технології, демографія, організація праці та клімат.

На виконання Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 «Про День охорони праці» протягом 22.04.2019-26.04.2019 у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського було проведено Тиждень охорони праці.

Тиждень охорони праці в Університеті розпочався з відкритої лекції-семінару «28 квітня ‒ Всесвітній день охорони праці» серед здобувачів освіти із залученням заступника начальника Криворізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області.

Для студентів та співробітників у бібліотеці Університету була організована виставка наочних посібників з питань охорони праці.

У закладі оновлені куточки з охорони праці, в тому числі розміщено інформацію щодо звернення організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні.

Сподіваємося, що проведені профілактичні заходи з нагоди Всесвітнього дня охорони праці підвищать відповідальність кожного на своєму робочому місці, зменшать травматизм, сприятимуть подальшій організації безпечних умов праці та профілактиці професійних захворювань.

0 replies