До Маріуполя завітала асоціація U.C.M. – Italy (Італія, м. Фоджа).

Сьогодні, 19 лютого, Навчально-науковий інститут бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського разом Маріупольським коледжем приймав делегацію з асоціації U.C.M. – Italy (Італія, м. Фоджа). Нашім студентам було запропоновано прийняти участь у програмі «Культура італіянській  кулінарології». Згідно з цією програмою, студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» зможуть пройти трьохмісячну стажировку влітку на курортах Південного узбережжя Італії. Студентам було запропоновано  багато вакансій. Після закінчення практики учасники програми «Культура італіянській  кулінарології» зможуть отримати сертифікат від італіянській школи кулінарії “Settima Luna”.

По закінченню зустрічі було підписано протокол про наміри сприяння обміну та співпраці, проведення курсів навчання та практичної підготовки кухарів, офіціантів, піцайоло, барменів за програмою «Культура італійської кухні».

Наші студенти дуже зацікавились пропозиціями італіянців.

Італія! Зустрічай молодь Маріуполя!

0 replies