Візит представників Університету Туган-Барановського до європейських закладів вищої освіти

27 – 28 травня 2024 року в межах реалізації проєкту Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом, відбувся візит представників Університету до м. Прага (Чехія). У ході візиту відбулись зустрічі з представниками Празького університету економіки та бізнесу, керівником міжнародного відділу Даною Браздовою.

Під час візиту відбулось ознайомлення з досвідом Празького університету економіки та бізнесу щодо оновлення освітніх програм, обговорені питання щодо участі здобувачів вищої освіти Університету Туган-Барановського у короткострокових програмах обміну на навчання в межах Програми ЄС Еразмус+.