Університет Туган-Барановського інформує: панельна дискусія, присвячена Інтеграції вищої освіти України у європейську систему забезпечення якості вищої освіти

Процес об’єднання Європи супроводжується формуванням спільного освітнього і наукового простору та розробкою єдиних критеріїв і стандартів у цій сфері.

06.10.2023р. в межах плану дій Центру європейської інтеграції, який створено в ДонНУЕТ відповідно до цілей та задач за грантовим проєктом “Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області”, в Університеті Туган-Барановського пройшла панельна дискусія, присвячена Інтеграції вищої освіти України у європейську систему забезпечення якості вищої освіти

Під час її проведення учасники обговорили головні тренди європейської освіти – курс на створення освітніх альянсів, транснаціональних кампусів з дотриманням багатомовності, але з єдиними підходами до трактування якості вищої освіти, що створить умови для отримання уніфікованого документа про вищу освіту. Учасники дискусії обговорили проблеми, які в Україні стають на заваді інтеграційним процесам, і окреслили можливі шляхи їх усунення.