Участь у міжнародному семінарі ASSESSING PEOPLE IN THE WORKPLACE: SELF-MANAGEMENT & DEVELOPMENT IN HORECA & TOURISM

17 жовтня викладачі та студенти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського взяли участь у міжнародному семінарі ASSESSING PEOPLE IN THE WORKPLACE: SELF-MANAGEMENT & DEVELOPMENT IN HORECA & TOURISM (ОЦІНЮВАННЯ ПЕРСОНАЛУ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ: СЕЛФМЕНЕДЖМЕНТ ТА САМОРОЗВИТОК) професора Dr Elizabeth Ineson із Manchester Metropolitan University, який організовував Одеський національний технологічний університет. У ході роботи представники ДонНУЕТ взяли учать в обговоренні кейсів, проблемних питань розвитку готельної галузі, рішення практичних завданнях. За підсумками заходу учасники отримали міжнародні сертифікати.

Дякуємо організаторам заходу за чудовий захід та запрошуємо до подальшої співпраці!